Navigcia

Profil spoločnosti

Spoločnosť Lombard s. r. o., držiteľ certifikátu ISO 27001 a člen organizácie RIPE NCC, vznikla v roku 2000. Naším dlhodobým cieľom je poskytovať komplexné a profesionálne služby v oblasti IT pre širokú skupinu klientely od domácností až po veľké spoločnosti s dôrazom na rýchlosť a kvalitu poskytnutých služieb.

Našim pôvodným zameraním od roku 2000 bola projekčná činnost pre Slovenské Telekomunikácie a.s., ktorú sme neskôr rozšírili o dodávku a servis telefónnych ústrední zn. Panasonic a 2N. Tiež sme zahájili predaj výpočtovej techniky a poskytovanie komplexných služieb outsourcingu v oblasti IT.

V roku 2003 sme začali s výstavbami a prevádzkovaním bezdrôtových sietí najmä pre poskytovanie internetových služieb. Tu sme získali radu skúseností ktoré boli dobrým základom pre spustenie poskytovania internetových služieb v roku 2006. Najskôr formou internetového pripojenia pre domácnosti pod značkou T-Network bezdrôtovou technológiou, neskôr sme okruh zákazníkov začali rozširovať aj o firemnú klientelu. Naše služby sme tiež rozšírili o webhosting, registráciu domén a serverhousing.

V oblasti dátových sietí sme skúseným dodávateľom pasívnych aj aktívnych prvkov popredných výrobcov ako sú, Cisco, 3Com, Intel, HP, ale aj MikroTik, Ubiquity Networks, ZyXel, D-Link, TP-Link a veľa iných. Veľkou výhodou je skutočnosť, že všetky uvedené zariadenia tiež reálne prevádzkujeme vrámci vlastnej infraštruktúry, a teda vieme zabezpečit nie len dodávku, ale aj komplexnú konfiguráciu a následný servis.

Medzi naše portfólio patrí tiež dodávka a servis výpočtovej techniky, a to ako značkovej (HP, Intel, IBM, Asus..) tak aj bežných "skladačiek", ktoré sú ale pred dodaním zákaznikovi vždy dôsledne otestované a zahorené. Týmto pokrývame všetky segmenty trhu od bežných pracovných a herných staníc až po najnáročnejšie viac procesorové servery založené na OS Windows alebo Linux.

V súčasnosti vyvíjame celý rad aktivít na rozšírenie a hlavne skvalitnenie nami poskytovaných produktov a služieb v oblasti informačných technológií. Našim zákazníkom vieme poskytnúť komplexné služby od dodania počítačov, cez vybudovanie a správu siete, až po inštaláciu a prevádzku serverov v našom dátovom centre. Tým zákazník získa všetko pod jednou strechou. Veríme, že aj vy vstúpite do radov našich spokojných zákazníkov.

 

Tím spoločnosti Lombard