Lombard s.r.o.

Dochádzkový systém s GPS kontrolou

Čo robia vaši zamestnanci? Prítomnosť v práci, pohyb na služobnej ceste či u lekára alebo na dovolenke máte pod kontrolou vďaka univerzálnemu dochádzkovému systému.

Dochádzkový systém pracuje bez geografického obmedzenia. Všetky funkcie riadi jeden server a zapojíte doň všetky vaše firemné prevádzky. Pre akúkoľvek skupinu zamestnancov si vytvoríte vlastné pravidlá správania. To znamená, že obchodníci, ktorí cestujú budú mať GPS prihlasovanie a identifikáciu miesta. Predavači čas príchodu a odchodu, obedové prestávky či osobné voľno. Terminál umožňuje nastavenie rozličnej dochádzkovej doby či autoobedov. Rieši konfliktné situácie. Napríklad, ak sa zamestnanec zabudne po príchode z obeda odhlásiť, systém ho nepustí skôr, kým tak neurobí. S nastavením užívateľských pravidiel v dochádzkovom systéme vám radi pomôžeme.

Dochádzkový systém s terminálom a GPS rozhraním slúži obchodníkom a zamestnávateľovi na evidenciu a zaznamenávanie ciest a dĺžku pobytu na obchodných výjazdoch. Prepojením terminálu a smartfónu obchodník zaznamená prostredníctvom fotografie aj miesto, kde sa nachádza. Evidencia je tak úplná a dôkladná, čím sa obe strany vyhnú zbytočným komplikáciám.

Jednoduchým prepojením smartfónu s dochádzkovým terminálom získajú všetci zamestnanci pripojenie do služby cez čipovú kartu aj cez mobilné zariadenie. Ak prídu do práce, evidujú sa prostredníctvom čipovej karty, na služobnej ceste cez smartfón. Jednoduché, praktické a účelové.

 

Čo získate službou Dochádzkový systém

Komplexnú evidenciu dochádzky všetkých zamestnancov v jednotnom systéme

GPS kontrolu obchodníkov a cestujúcich zamestnancov

Sledovanie nadčasov, služobných ciest, PNiek, dovoleniek a ďalších voliteľných parametrov

Exportovanie prednastavených aj vlasných reportov vo formátoch pdf a xls

Je koniec zbytočným administratívnym vypisovačkám dochádzky do papierov. Elektronický dochádzkový systém ušetrí vám a vašim zamestnancom desiatky hodín.

Kontakt služba

Top