Lombard s.r.o.

Dodávka a správa IT

Získajte komplexnú starostlivosť o vaše IT technológie. Pochopíme Vaše požiadavky, navrhneme riešenia, zabezpečíme ich realizáciu a následnú prevádzku. Jednoducho IT vo Vašej firme nebude už viac Vašou starosťou.

Všetko je o predstavách a požiadavkách zákazníka. Vieme poskytnúť klasický havarijný servis v zmluvne garantovanej reakčnej dobe - ak sa niečo pokazí, zavoláte a my prídeme, vieme však aj oveľa viac.

Disponujeme tímom skúsených informatikov, systémami pre online monitoring behu počítačovej siete a serverov, na základe nasadených technológií (switche, servery, routery a pod.) navrhneme odporúčanú údržbu a prevenciu. Mnohým problémom či poruchám tak vieme predísť a vo výsledku tak minimalizujeme prestoje spojené s čakaním na opravu Vašeho IT. Tým získate na efektivite a znížite tak svoje prevádzkové náklady. Nezanedbateľnou odmenou je menej stresu spojeného s otázkami riešenia vzniknutých porúch.

Pri tíme a technológiach to však zďaleka nekončí. Napriek všetkej prevencií vznikne porucha? Žiaden problém. Disponujeme vlastným skladom náhradných dielov, teda uz viac nebudete čakať na nový harddisk, zdroj, tlačiareň či monitor. Nový diel alebo dodáme ihneď, alebo do dodania správneho komponentu zapožiciame bezplatne iný.

 

Čo získate službou Správa IT - Outsourcing

Ušetríte:

 • Výdavky na IT zamestnancov a ich pravidelné odborné školenia

 • Pracovný čas – všetky kontroly a prípadné problémy riešime za vás

 • Starosti - nemusíte viac premýšlať kto alebo ako vyrieši Váš problém

Získate:

 • Pravidelnú kontrolu a riešenie IT technológií profesionálom

 • Zvýšite bezpečnosť a efektivitu vašich IT technológií na maximum

 • Znížite možné výpadky na minimum

 • Správu IT 24/7 počas celého roka

Prečo to tvrdíme?

 • Vašemu IT sa nebude venovať jeden pracovník, ale celé oddelenie

 • V prípade vzniku anomálie o tejto vieme skôr, ako samotný užívateľ

 • Skladom držíme množstvo náhradných dielov a teda prípadná oprava je veľmi rýchla

 • K dispozícii máme ako bežný pracovný tím tak pohotovostný tím, ktorý je tu 24/7

 • To všetko odčiarkujú viac, ako 20 ročné skúsenosti našich pracovníkov

Istý Rus prenikol do počítačových dát finančných firiem a ukradol osobné údaje viac 100 miliónom klientov. Vyšetrovatelia prípadu z roku 2018 to označili za doteraz najväčšiu krádež dát v dejinách USA.

Čo najviac ohrozuje dáta? Nie je to technologické zabezpečenie, ale ľudský faktor. Hackerské útoky na servery spôsobujú škody v miliónoch eur.

0000, heslo, 123456... tieto a podobné heslá nepoužívajte. Patria medzi najhoršie na svete. Ak ich máte, odporúčame okamžite zmeniť. Zlé heslo môže spôsobiť katastrofu. Preto vždy dbajte na to, aby ste mali silné heslá s veľkými a malými písmenami, znamienkami a číslica. Ideálna dĺžka je viac ako osem znakov. Najlepšie heslo je vygenerované náhodne, silné a také, ktoré si aj zapamätáte.

Inkognito režim vaše dáta neochráni pred vírusmi či nebezpečnými softvérmi. Používaním inkognito režimu v Google Chrome iba obmedzíte vašu viditeľnosť. Nastavte si Firewall a nainštalujte antivírový program.

Kontakt služba

Top