Lombard s.r.o.

Blog

Veľká cena Piešťan 2017

Na akcii sme zabezpečovali kompletné pokrytie wifi sieťou pre

  • jazdcov v depách,
  • VIP stan,
  • hudobníkov na a v zákulisí stage,
  • novínárov v oddelení PRESS,
  • organizátorov podujatia.

Bohatá história motoristických pretekov v kúpeľnom meste Piešťany siaha až do roku 1949. Najprv sa motorky a automobily preháňali ulicami Piešťan, neskôr po letisku. Na prvý ročník medzinárodnej Ceny Slovenska prišli desiatky tisíc divákov.

Piešťanský motocyklový klub po 20 – tich rokoch chce na túto tradíciu nadviazať. Preto organizuje podujatie Veľká cena Piešťan, ktoré sa uskutoční 7. až 9.  júla na letisku v Piešťanoch. Staňte sa súčasťou sveta pretekov motocyklov, ktoré poznáte z televíznych obrazoviek a zažite výnimočnú atmosféru s veľkolepými výkonmi jazdcov počas trojdňového podujatia.

Cena Slovenska, na ktorú chce nadviazať, bola kedysi druhým najväčším motoristickým podujatím v Československu. „Videli sme tu majstrov sveta, popredných účastníkov svetového aj európskeho šampionátu, po revolúcii sa tu uskutočnili ešte štyri ročníky Ceny Slovenskej republiky, ale od posledného ročníka tento rok uplynie presne 20 rokov.

Rýchle motorky – traťové rekordy – adrenalín – napätie – nadšení diváci – jazdci z celej Európy – preteky organizované pod záštitou Piešťanského motocyklového klubu /PMK – Piešťany/ s účasťou tých najlepších jazdcov bojujúcich o miestenky.

Top