Lombard s.r.o.

Housing a prenájom serverov

Máte svoj server, alebo rovno skupinu serverov a potrebujete ich mať pripojené ku kvalitnej konektivite, zálohovanému napájaniu elektrinou vrátane online monitoringu stavu? Žiaden problém. Máme pre vás to pravé riešenie. Privátna serverovňa s hlavnou aj záložnou konektivitou pripravená na umiestnenie Vašich serverov a iných zariadení, ktoré potrebujete mať 24/7 dostupné z internetu.

Potrebujete na svoju aplikáciu vyhradený server a pritom nechcete kupovaťdrahý hardware, ktorý má aj tak len istú obmedzenú životnosť? Opäť máme riešenie. Virtuálne (VPS) servery alebo dedikované servery na prenájom. Ihneď po zriadení služby máte k dispozícii server s parametrami podľa vlastnej požiadavky vrátane komplexného zabezpečenia servisu, poradenstva, implementácie tak, aby ste sa nemusely zaťažovať a mohli venovať naplno svojmu podnikaniu.

Je veľa rôznych riešení, ktoré či už takéto alebo obdobné služby štandardne ponúkajú. U nás však získate individuálny osobný prístup a súčasti ako implementáciu s vašou sieťou, možnosti VPN (vzdialených prístupov) tak, aby ste mohli k svojim serverom pristupovať bezpečne bez ohľadu na to, aká aplikácia na nich pobeží. Vďaka tomu dokážeme zrealizovať množstvo nie úplne štandardných požiadaviek, na ktoré katalógové riešenia jednoducho nestačia.

Datacentrá pod morskou hladinou. Jedným z riešení pre rýchlu dostupnosť dát je umiestnenie datacentier v mori v blízkosti husto zaľudnených oblastí. Spoločnosť Microsoft tent spôsob testuje už niekoľko rokov v podmorských kapsuliach so servermi s kapacitou niekoľko desiatok petabajtov.

Kontakt služba

Top