Lombard s.r.o.

HotSpot

Služba, ktorú si vaši klienti zamilujú. A vy tiež. Hotspot znamená koniec pomalým pripojeniam na stretnutiach s klientom vo vašich priestoroch. Každý, kto sa cez hotspot pripojí, má svoju vlastnú rýchlosť a neobmedzuje ostatných pripojených účastníkov ani neohrozuje firemné dáta. Hotspot totiž vyčlení pripojenie, ktoré ide mimo firemnej linky. Ak by teda klient čokoľvek pootváral, nenesiete za to ako firma zodpovednosť. Myslíme si, že je to skvelé riešenie pre hotely, reštaurácie, hudobné a kulinárske festivaly aj firmy s rôznorodým zameraním, kde sa pohybuje veľa zákazníkov a ľudí.

Výhodou hotspotu je časové obmedzenie na maximálne dve hodiny pripojenia k internetovej sieti a ochrana proti akémukoľvek sťahovaniu dát. Všetko závisí od toho, ako si systém nastavíte. Ak povolíte len prezeranie webov, váš klient nebude môcť napríklad streamovať videá.

K hotspotu ako službe dodávame všetky komponenty, ktoré budeme pre jeho prevádzku potrebovať. Poskytuje 24/7 servis počas celého roka. Náhradné diely pri prípadných poruchách máme skladom.

Inkognito režim vaše dáta neochráni pred vírusmi či nebezpečnými softvérmi. Používaním inkognito režimu v Google Chrome iba obmedzíte vašu viditeľnosť. Nastavte si Firewall a nainštalujte antivírový program.

Kontakt služba

Top