Lombard s.r.o.

O firme

Gorilazz vládli hudbe, vyšla zaujímavá edícia Windows Millenium Edition, najlepšie počítačové hry boli The Sims a Counter-Strike, mali sme obavy zo zlyhania IT systémov pri prechode do nového storočia. Medzi členov IT komunity pribudol Lombi a spoločnosť IT Lombard. Do domácností aj menších firiem sa postupne dostávali kvalitné PC zostavy a internet naberal na dôležitosti.

Sme rodinná firma, vznikli sme v roku 2000. Vždy nás to ťahalo do IT prostredia. Naším cieľom je poskytnúť zákazníkom komplexné a profesionálne služby. Vyriešme každú domácnosť aj firmu. Lombi bol ešte malý a my sme sa venovali projekčnej činnosti pre Slovenské telekomunikácie. Predávali sme výpočtovú techniku, o ktorú sme sa potom aj starali. A tam sú počiatky outsourcingovej služby, ktorú sme do detailov vypracovali podľa pripomienok našich zákazníkov. Neskôr pribudli ďalšie dôležité služby ako webhosting, serverhousing či registrácia domén.

V oblasti dátových sietí sme skúseným dodávateľom pasívnych aj aktívnych prvkov popredných výrobcov ako sú Cisco, 3Com, Intel, HP, ale aj MikroTik, Ubiquity Networks, ZyXel, D-Link, TP-Link a veľa iných. Zabezpečujeme komplexnú konfiguráciu a servis.

Robíme množstvo aktivít, ktoré našim klientom pomáhajú v rozvoji biznisu, v správe firmy, v evidencii zamestnancov alebo pri ochrane majetku.

Poskytujeme všetky služby, ktoré sa týkajú IT, kamerových systémov a internetu. Náš servis je nepretržitý - 24/7 počas celého roka. Pri poruchách reagujeme okamžite. Máme skladové zásoby všetkých dielov, preto riešime vzniknuté situácie promptne. Takto sme našim klientom ušetrili množstvo nákladov, financií a zachránili gigabajty dát. Našim cieľom je predchádzať rizikovým situáciám, preto siete a IT prevádzky neustále monitorujeme a pravidelne kontrolujeme.

Top